Kaip numirti sveikam?

Sumanusis homeopatijos kūrėjas Samuel Hahnemann (1755 – 1843) norėjo, kad ant jo kapo būtų parašyti šie žodžiai: "Gyvenime yra du lobiai: tobula sveikata ir nepriekaištinga sąžinė; pirmąjį suteikia homeopatija, o antrąjį suteikia meilė Dievui ir artimui".

Tačiau kas yra tobula sveikata? Ne, pradėkime nuo paprastesnio klausimo: kas yra sveikata?

  • Vikipedija pateikia tokį sveikatos apibrėžimą: Sveikata - gyvojo organizmo būsena, kai jis pats ir visi jo organai pilnai atlieka savo funkcijas, nėra ligų ar negalių.
  • Pasaulio sveikatos organizacijos apibrėžimas: Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne tik ligos ar negalios nebuvimas.
  • LR Sveikatos sistemos įstatymo apibrėžimas: Sveikata – asmens ir visuomenės fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė.

Ir tame pačiame Vikipedijos tinklapio puslapyje pateikiama knygos KAIP NUMIRTI SVEIKAM viršelio foto su tokiu prierašu: Ingos Liutkevičienės ir Lietuvos gydytojų patarimų knyga.   🙂

Na, mūsų tikslas ženkliai kuklesnis ir galėtų būti įvardytas taip:

KAIP NENUMIRTI NESVEIKAM  🙂

4 Komentarai

  1. Kodėl atjungti skaitytojų komentarai?

    Taip, tai tiesa – pradiniame tinklapio variante buvo numatyta galimybė viešai skelbti skaitytojų komentarus, bet, pasitarę, mes jos atsisakėme. Kodėl? Na visų pirma todėl, kad naujo tinklapio sukūrimas ir taip atėmė daug pastangų, jėgų ir laiko. Šiame kontekste pradėti įrodinėti, kad esi ne kupranugaris, būtų jau išties per daug!

    Gerbiu Vikipediją, bet tikrai ja nusivyliau, perskaitęs joje „informaciją“ apie homeopatiją – pakvipo viduramžiais! Nejau Vikipedija – tai pseudoenciklopedija, atspindinti ne nuomonių įvairovę, o kažkokį vieną – mielą jos lietuviškajam redaktoriui – požiūrį? Įsivaizduokite, kad Jūs su radijo bangų siųstuvu ir imtuvu patekote į viduramžius ir pradedate aiškinti kažkokiam asmeniui (sąlyginai pavadinkime jį „redaktoriumi“), kad radijo bangos egzistuoja, įjungiate siųstuvą ir imtuvą bei pademonstruojate jų veikimo principą, o redaktorius Jums ir sako: ne, jokios radijo bangos neegzistuoja, nes jos yra nematomos ir jas negalima pačiupinėti, atliktas eksperimentas nieko neįrodo, o Jūs – neautoritetingas šaltinis, ir priedo esate akivaizdžiai suinteresuotas asmuo.

    Netikite, kad kažkas panašaus gali įvykti mūsų laikais? Deja, tai tiesa: Vikipedijoje esančiame Aptarime (eilutė 159) užfiksuoti homeopatų mėginimai taisyti redaktoriaus rašliavą, ir tie mėginimai buvo atmesti štai tokiu pagrindu (cituojame): „1. Neautoritetingas šaltinis (…). 2. Straipsnyje remiamasi dviem šaltiniais – … ir gydytoju homeopatu Simonu Stankūnu, kuris yra akivaizdžiai suinteresuotas asmuo“.

    Nejau straipsnius teologine tema turi rašyti ateistas, nes juk teologas – akivaizdžiai suinteresuotas asmuo? Nejau matematinius straipsnius Vikipedijoje rašo ne matematikai, nes pastarieji irgi yra akivaizdžiai suinteresuoti asmenys? Tai kodėl tada straipsnius apie homeopatiją rengia supratimą apie ją neturintys asmenys? Nagrinėjamos temos kontekste rekomenduojame perskaityti mūsų komentarą Ką atsakyti klounui?

    Šia tema taip pat rekomenduojame meniu juostos skiltyje Video pažiūrėti filmuką anglų kalba Answer to Critics ir/arba video rusų kalba Что такое гомеопатия. Ответ критикам


  2. Homeopatiniai lašai naudojami kitaip!

    Jau minėjome, kad homeopatinės granulės ar tabletės dedamos po liežuviu ir čiulpiamos, neužgeriant vandeniu ir nenuryjant.

    Lašai prieš naudojimą praskiedžiami vandens šaukšte. Patartina, kad tas vanduo būtų virintas ir būtinai atvėsintas. Skiedimui turėtų būti naudojamas plastmasinis šaukštas, nes kontaktas su metalo dalelėmis sumenkina homeopatinio vaisto veikimo poveikį.

    Prieš nuryjant lašus būtina juos palaikyti burnoje 1-2 minutes.


  3. Mūsų tinklapio raktiniai žodžiai

    Nevaisingumas, urologija, neurologija, galvos skausmai, homeopatija, homeopatas, homeopatas Vilniuje, nevaisingumo gydymas, bioakustinės korekcijos metodas, Folio metodas, chroniško nuovargio sindromas, miego sutrikimas, neurozė, depresyvusis stovis, alkoholinė priklausomybė, hipertenzija, vegetatyvinė kraujagyslių distonija, poinsultiniai reiškiniai.


  4. Kas naujesnio?

    Dar viena naujovė, kurią mes taikome – tai bioakustinės korekcijos metodas. Bioakustinė korekcija – tai modernus gydymo metodas, kuriuo siekiama pakoreguoti žmogaus psichoemocinę būseną. Plačiau apie bioakustinės korekcijos metodą galima paskaityti čia:

    https://www.facebook.com/pages/Klinika-Homeopatailt/1542067662720805