Kitaip!

Galimas kitoks požiūris į ligas, jei atkreipti dėmesį ne tik į jas pačias, bet ir į terpę, kurioje jos vystosi, tai yra į energetinę pacientų būseną.

Pagrindinis arba vienas iš pagrindinių homeopatijos metodų – Folio metodas. Folio metodo esmė yra ta, kad su specialia aparatūra yra nustatomas kiekvienos organizmo ląstelės elektromagnetinis laukas. Nustačius viso organizmo ląstelių elektromagnetinius laukus, galima nustatyti, kokia yra žmogaus sveikatos sutrikimų priežastis, kurią pašalinus, žmogus gali pasveikti.

Folio metodas leidžia pateikti diagramą ir įvertinti paciento organų ir organizmo sistemų funkcinę būklę, tokiu būdu atskleidžiant net ankstyvuosius ikiklinikinius pokyčius. Tai leidžia aptikti ligą ankstyvoje stadijoje, o tai yra itin svarbi prielaida tolimesniam sėkmingam gydymui.

Taigi, pabrėšime, vienas iš homeopatijos pliusų – sveikatos sutrikimo priežasties nustatymas biorezonansinės diagnostikos „Valeo“ aparato dėka (modifikuotu Folio metodu) net tada, kai klasikinė medicina šios sveikatos sutrikimo priežasties neranda. Nuotraukoje matome LNK laidos „Valanda su Rūta“ akimirką, kai laidos metu gydytojas homeopatas Antanas Januškevičius atlieka biorezonansinę diagnostiką laidos vedėjai Rūtai Milkevičiūtei.

Individuali gydymo programa sudaroma kompiuteriu išanalizavus duomenis apie atskirų organų bei sistemų funkcinę būklę. Įvertinus organizmo užterštumą konservantais, sunkiaisiais metalais, bakterijomis ir helmintais, kiekvienam pacientui individualiai parenkami homeopatiniai vaistai, nustatoma optimali jų dozė, parenkami tinkami maisto produktai.

Folio testas – tai ankstyva, neskausminga ir nekenksminga diagnostika. Metodas pavadintas jo autoriaus Reinhold Voll (1909-1989) vardu ir buvo pradėtas naudoti praktikoje 1953 m. Vakarų Vokietijoje. Šis metodas 1972 m. įgavo tarptautinį pripažinimą.

Dar viena naujovė, kurią mes taikome – tai bioakustinės korekcijos metodas. Bioakustinė korekcija – tai modernus gydymo metodas, kuriuo siekiama pakoreguoti žmogaus psichoemocinę būseną. Plačiau apie bioakustinės korekcijos metodą galima paskaityti čia:

https://www.facebook.com/pages/Klinika-Homeopatailt/1542067662720805

Bioakustinės korekcijos metodas taikomas esant:

 • chroniško nuovargio sindromui,
 • miego sutrikimams,
 • galvos skausmams ir/arba neurozei,
 • depresyviajam stoviui,
 • alkoholinei priklausomybei,
 • hipertenzijai,
 • vegetatyvinei kraujagyslių distonijai,
 • poinsultiniams reiškiniams.

4 Komentarai

 1. Ką atsakyti klounui?

  Jūs galėjote pastebėti, kad internete pasitaiko negatyvo, adresuojamo homeopatams. Na, pavyzdžiui, kad esą, cituojame, „homeopatiniai vaistai neveikia. Jų magiškas poveikis tėra placebo efektas“.

  Ką, tikrai neveikia? Taip, tikrai neveikia, jei nemokate naudotis! Kažkodėl nieks nenustemba, kai išgėręs visą pakuotę tradicinių migdomųjų vaistų, asmuo miršta. Nieks nepuola aiškinti, kad tai – nuodai, o juos išrašę gydytojai – šundaktariai! Tiesa, žmonijos vystymosi istorijoje buvo nemažai epizodų, kai gydyti bandžiusius žmones apšaukdavo raganiais ar raganomis ir degindavo ant laužo, todėl mes, homeopatai, džiaugiamės, kad bent jau homeopatus Vilniuje nieks neketina deginti ant laužo, tačiau mums skaudu skaityti tokius neraštingus puldinėjimus.

  Iš tiesų, ką galima atsakyti klounui iš YouTube, kuris didelės auditorijos akivaizdoje išberia į saują visą flakoną homeopatinių migdomųjų, juos išgeria ir sako – palaukit, aš šitoj scenoj išbūsiu dar pusvalandį, ir man nieko neatsitiks. Ir vėliau nieko neatsitiks, nes aš tai dariau ir vakarykščio seanso metu!

  Taigi, ką atsakyti klounui? Na, nebent paguosti jį, kad ir rytdienos seanso metu nieko neatsitiks, nes homeopatiniai vaistai skiriasi nuo tradicinių vaistų taip, kaip diena skiriasi nuo nakties. Jų veikimo paskirtis visai kitokia – sužadinti organizmo galias tikslu įveikti ligą, o ne suvaryti į jį, gerbiamasis kloune, krūvą chemijos!


 2. Dėmesio! Nuolaidos!

  Mūsų tinklalapio penktojo gimtadienio proga visiems, apsilankiusiems šiame tinklalapyje ir užsiregistravusiems į priėmimą pas gydytoją-homeopatą Antaną Januškevičių skiltyje Kontaktai (žr. viršutinį meniu), taikoma net 20% nuolaida!


 3. Homeopatiniai lašai naudojami kitaip!

  Jau minėjome, kad homeopatinės granulės ar tabletės dedamos po liežuviu ir čiulpiamos, neužgeriant vandeniu ir nenuryjant.

  Lašai prieš naudojimą praskiedžiami vandens šaukšte. Patartina, kad tas vanduo būtų virintas ir būtinai atvėsintas. Skiedimui turėtų būti naudojamas plastmasinis šaukštas, nes kontaktas su metalo dalelėmis sumenkina homeopatinio vaisto veikimo poveikį.

  Prieš nuryjant lašus būtina juos palaikyti burnoje 1-2 minutes.


 4. Mūsų tinklapio raktiniai žodžiai

  Homeopatija, homeopatas Vilniuje, alergija, peršalimo ligos, virškinimo sutrikimai, šlapimo bei lytinių organų ligos, klimakteriniai sutrikimai, nemiga, nevaisingumo gydymas, bioakustinė korekcija, galvos skausmai, urologija, neurologija, nevaisingumas, homeopatas.