Kiaura statinė

Žymus homeopatinės literatūros autorius Dide Granzhorzh pastebi, kad visi mes ta ar kita prasme, daugiau ar mažiau esame materialistai, tačiau, nepaisant šito, turime supratimą apie slypinčią mumyse energiją (organizmo galią). Pavyzdžiui, po atostogų mes sakome, kad esame kupini energijos ir žvalūs. Ir atvirkščiai, būdami negatyvioje aplinkoje jaučiame, kaip prarandame energiją tartum iš mūsų ji būtų išsiurbiama. Tokioje situacijoje reikia iš kažkur pasipildyti energijos, todėl primename kiaurą statinę, kurią siekiama pripildyti vandeniu.

Statinė – tai mūsų kūnas, o vanduo – tai energija. Mes nuolat pasipildome energija iš saulės, gamtos, maisto, aplinkinių meilės. Bet mes nuolat ir netenkame energijos dažnai net nesuvokdami, kaip šis netekimas vyksta. Sveikiesiems energijos (vandens) pakanka, kad mūsų kūne (statinėje) palaikyti pakankamą lygį, leidžiantį sėkmingai kovoti su visomis ligomis.

Tačiau jei skylių kiekis arba jų diametras yra pernelyg didelis, vandens lygis statinėje greitai krenta ir mes jau nebeturime priemonių kovai su destabilizuojančiais veiksniais. Tai reiškia, kad mes susergame. Pirmasis būdas sustabdyti ligą – tai padidinti gaunamos energijos srautą. Tačiau kadangi nutekėjimas nesustabdytas, problema tampa chroniška!

Priešingai, jei pavyksta užkimšti skyles statinėje, viskas normalizuojasi. Energijos lygis ir vėl pakyla iki tokio lygmens, kuris užtikrina gerą sveikatą. Pasitaiko, kad statinė net persipildo energija. Taip atsitinka žmonėms, kuriems pakanka energijos ne tik sau, bet ir kitiems. Jiems būdinga altruistinė veikla, dalies savo laiko, žinių ir asmeninės patirties atidavimas kitų labui. Homeopatai žino, kad tikrai pasveikęs pacientas niekada neliks neveiklus.

Bet kaip nustatyti, kur yra skylės statinėje, ir kaip jas užkimšti? Tai ir yra pagrindinis gydytojo-homeopato uždavinys.

4 Komentarai

  1. Kodėl atjungti skaitytojų komentarai?

    Taip, tai tiesa – pradiniame tinklapio variante buvo numatyta galimybė viešai skelbti skaitytojų komentarus, bet, pasitarę, mes jos atsisakėme. Kodėl? Na visų pirma todėl, kad naujo tinklapio sukūrimas ir taip atėmė daug pastangų, jėgų ir laiko. Šiame kontekste ginčytis su skeptikais ir įrodinėti, kad esi ne kupranugaris, būtų jau išties per daug!

    Gerbiu Vikipediją, bet tikrai ja nusivyliau, perskaitęs joje „informaciją“ apie homeopatiją – pakvipo viduramžiais! Nejau Vikipedija – tai pseudoenciklopedija, atspindinti ne nuomonių įvairovę, o kažkokį vieną – mielą jos lietuviškajam redaktoriui – požiūrį? Įsivaizduokite, kad Jūs su radijo bangų siųstuvu ir imtuvu patekote į viduramžius ir pradedate aiškinti kažkokiam asmeniui (sąlyginai pavadinkime jį „redaktoriumi“), kad radijo bangos egzistuoja, įjungiate siųstuvą ir imtuvą bei pademonstruojate jų veikimo principą, o redaktorius Jums ir sako: ne, jokios radijo bangos neegzistuoja, nes jos yra nematomos ir jas negalima pačiupinėti, atliktas eksperimentas nieko neįrodo, o Jūs – neautoritetingas šaltinis, ir priedo esate akivaizdžiai suinteresuotas asmuo.

    Netikite, kad kažkas panašaus gali įvykti mūsų laikais? Deja, tai tiesa: Vikipedijoje esančiame Aptarime (eilutė 159) užfiksuoti homeopatų mėginimai taisyti redaktoriaus rašliavą, ir tie mėginimai buvo atmesti štai tokiu pagrindu (cituojame): „1. Neautoritetingas šaltinis (…). 2. Straipsnyje remiamasi dviem šaltiniais – … ir gydytoju homeopatu Simonu Stankūnu, kuris yra akivaizdžiai suinteresuotas asmuo“.

    Nejau straipsnius teologine tema turi rašyti ateistas, nes juk teologas – akivaizdžiai suinteresuotas asmuo? Nejau matematinius straipsnius Vikipedijoje rašo ne matematikai, nes pastarieji irgi yra akivaizdžiai suinteresuoti asmenys? Tai kodėl tada straipsnius apie homeopatiją rengia supratimą apie ją neturintys asmenys? Nagrinėjamos temos kontekste rekomenduojame perskaityti mūsų komentarą Ką atsakyti klounui?

    Šia tema taip pat rekomenduojame meniu juostos skiltyje Video pažiūrėti filmuką anglų kalba Why Famous People and Cultural Heroes Choose Homeopathy ir/arba video rusų kalba Что такое гомеопатия. Ответ критикам


  2. Dėmesio! Nuolaidos!

    Mūsų naujojo tinklalapio penktojo gimtadienio proga visiems, apsilankiusiems šiame tinklalapyje ir užsiregistravusiems į priėmimą pas gydytoją-homeopatą Antaną Januškevičių skiltyje Kontaktai (žr. viršutinį meniu), taikoma net 20% nuolaida!


  3. Homeopatiniai vaistai priimami kitaip!

    Visų pirma, svarbu laiku priimti homeopatinius vaistus. Ypač svarbūs yra pirmosios rytinės vaistų dozės priėmimas ir paskutinis vakarinis, prieš miegą. Vaistus priimti reikia į tuščią skrandį, prieš tai rekomenduojama kruopščiai praskalauti burną virintu vandeniu. Per 30 minučių prieš ir po pavartojimo negalima valgyti, gerti ir valyti dantis. Rūkyti minėtu laikotarpiu taip pat nerekomenduojama.

    Rekomenduojama neliesti homeopatinių vaistų rankomis! Jų priėmimui patariama naudoti buteliuko (flakono) dangtelį arba švarų plastikinį šaukštelį.

    Granulės ir tabletės dedamos po liežuviu ir čiulpiamos, neužgeriant vandeniu ir nenuryjant!


  4. Kas naujo?

    Dar viena naujovė, kurią mes taikome – tai bioakustinės korekcijos metodas. Bioakustinė korekcija – tai modernus gydymo metodas, kuriuo siekiama pakoreguoti žmogaus psichoemocinę būseną.