Kodėl sergame?

Kas yra tobula sveikata? Larousse French žodynas sako, kad tai būklė, kai organizmas funkcionuoja normaliai nesant jokiai ligai.

Tačiau kiekvienas pastebėjome, kad vienos ar kitos infekcijos atsiradimas gali sukelti ligą, o gali ir nesukelti. Nuo ko tai priklauso – susirgsime mes ar nesusirgsime? Kodėl iš dviejų draugų jaunuolių, vaikščiojančių basomis viešojo baseino rūbinėje, vienas suserga kojų nagų grybeliu, o kitas ne? Juk jų organizmai funkcionuoja normaliai ir jokia liga jie, eidami į baseiną, nesirgo! Sutikite, kad to jaunuolio, kuris apsirgs po tokio pasivaikščiojimo basomis, sveikata nebuvo tobula, tiesa? O kodėl taip atsitiko?

Taip atsitiko todėl, kad ligai tarpti būtina dar viena sąlyga – organizmo nesugebėjimas priešintis agresoriaus invazijai. Paprastai mūsų imuninė sistema efektyviai kovoja ir gina mus nuo ligų. Liga atsiranda tada, kai mūsų imuninėje sistemoje atsiranda trūkis.

Štai kodėl pagrindinės homeopatų pastangos nukreiptos sužadinti žmogaus organizmo galias. Tai tapo mūsų darbo lozungu, o štai mūsų tinklapio LOGO matote šio teksto viršuje esančiame paveikslėlyje – tai raidė H žydrame fone. Kodėl H? Na, šia raide prasideda mūsų klinikos pavadinimas – Homeopatai.lt. Šia raide prasideda ir visa eilė giminingų lietuviškajam žodžiui Homeopatija daugeliu pasaulio kalbų. Pavyzdžiui:

 • Homeopatija (lietuvių kalba);
 • Homeopathy (anglų kalba);
 • Homöopathie (vokiečių kalba);
 • Homeopatia (lenkų, suomių, portugalų kalbomis);
 • Homéopathie (prancūzų kalba);
 • Homoiopathia (lotynų kalba);
 • Homöopaatia (estų kalba);
 • Homeopatía (ispanų kalba);
 • Homeopātija (latvių kalba);
 • Homeopatie (rumunų kalba), ir kt.

Na o kodėl fonas žydras? Todėl, kad kai dangus žydras, gyventi sveikam gera! Taip, nereikia turtų, tereikia sveikatos! Štai kaip gražiai apie žydrų dangų rašo http://mintys.lt/pamokymai/zydras-dangus :

Beduinas pamatė šešėlyje sėdintį tik ką besimeldusį atsiskyrėlį.

– Tu čia gyveni? – paklausė beduinas.

– Žinoma.

– Kaip tu gali taip gyventi – vienas, beturtis, toli nuo žmonių?..

Atsiskyrėlis nusišypsojo.

– Aš nesu beturtis. Turiu didžiulius turtus.

– Kur?

– Pažvelk ten, – atsiskyrėlis jam parodė nedidelį plyšį uolos viršuje. Ar matai?

– Nieko nematau.

– Tikrai nieko nematai?

– Matau tik gabalėlį dangaus.

– Ar gabalėlis dangaus tau neatrodo didžiulis lobis?

Bet grįžkime prie to, nuo ko pradėjome – prie sveikatos ir homeopatijos bei mūsų darbo lozungo – sužadinti žmogaus organizmo galias! Homeopatija, skirtingai nei tradicinė medicina, pirmiausia atkreipia dėmesį į organizmo gebėjimą savo jėgomis pašalinti ligos simptomus. Dėl to visas organizmas įtraukiamas į kovą su liga.O kaip tada su klasikine medicina? Ką gi, kai organizmo apsauginiai šliuzai įveikti ir nagų grybelis jau išsikerojo arba, pvz., lūžo kaulas ar reikalinga operacija – šios medicinos metodai yra pakankamai efektyvūs. Tačiau neužmirškime ir liaudies išminties: neverta iš patrankos šaudyti į žvirblį. Kartais toks šaudymas gali atnešti didelę žalą...

Visi suprantame, kad priešprieša dažniausia tik griauna, o kompromisas – tai metodas, leidžiantis pasiekti geriausią rezultatą. Taigi, klasikinė medicina turėtų būti kompleksiškai derinama su kitais gydymo būdais, siekiant kuo geriausių rezultatų. Dažnai geri gydytojai – klasikinės medicinos atstovai – suvokia homeopatijos reikalingumą, tačiau jiems stinga laiko ir profesionalios patirties šioje srityje. Tada sprendimą turite priimti Jūs.

5 Komentarai

 1. Ką atsakyti klounui?

  Jūs galėjote pastebėti, kad internete pasitaiko negatyvo, adresuojamo homeopatams. Na, pavyzdžiui, kad esą, cituojame, „homeopatiniai vaistai neveikia. Jų magiškas poveikis tėra placebo efektas“.

  Ką, tikrai neveikia? Taip, tikrai neveikia, jei nemokate naudotis! Kažkodėl nieks nenustemba, kai išgėręs visą pakuotę tradicinių migdomųjų vaistų, asmuo miršta. Nieks nepuola aiškinti, kad tai – nuodai, o juos išrašę gydytojai – šundaktariai! Tiesa, žmonijos vystymosi istorijoje buvo nemažai epizodų, kai gydyti bandžiusius žmones apšaukdavo raganiais ar raganomis ir degindavo ant laužo, todėl mes, homeopatai, džiaugiamės, kad bent jau homeopatus Vilniuje nieks neketina deginti ant laužo, tačiau mums skaudu skaityti tokius neraštingus puldinėjimus.

  Iš tiesų, ką galima atsakyti klounui iš YouTube, kuris didelės auditorijos akivaizdoje išberia į saują visą flakoną homeopatinių migdomųjų ir sako – palaukit, aš šitoj scenoj išbūsiu dar pusvalandį, ir man nieko neatsitiks. Ir vėliau nieko neatsitiks, nes aš tai dariau ir vakarykščio seanso metu! Taigi, ką atsakyti klounui? Na, nebent paguosti jį, kad ir rytdienos seanso metu nieko neatsitiks, nes homeopatiniai vaistai skiriasi nuo tradicinių vaistų taip, kaip diena skiriasi nuo nakties. Jų veikimo paskirtis visai kitokia – sužadinti organizmo galias tikslu įveikti ligą, o ne suvaryti į jį, gerbiamasis kloune, krūvą chemijos!


 2. Dėmesio! Nuolaidos!

  Mūsų naujojo tinklapio sukūrimo proga visiems, apsilankiusiems šiame tinklapyje ir užsiregistravusiems į priėmimą pas gydytoją-homeopatą Antaną Januškevičių skiltyje Kontaktai (žr. viršutinį meniu), taikoma net 20% nuolaida!


 3. Homeopatiniai lašai naudojami kitaip!

  Jau minėjome, kad homeopatinės granulės ar tabletės dedamos po liežuviu ir čiulpiamos, neužgeriant vandeniu ir nenuryjant.

  Lašai prieš naudojimą praskiedžiami vandens šaukšte. Patartina, kad tas vanduo būtų virintas ir būtinai atvėsintas. Skiedimui turėtų būti naudojamas plastmasinis šaukštas, nes kontaktas su metalo dalelėmis sumenkina homeopatinio vaisto veikimo poveikį.

  Prieš nuryjant lašus būtina juos palaikyti burnoje 1-2 minutes.


 4. Mūsų tinklapio raktiniai žodžiai

  Urologija, neurologija, skiepai, onkologija, sveikata, homeopatija, homeopatas, homeopatas Vilniuje, nevaisingumo gydymas, bioakustinė korekcija, bioakustinės korekcijos metodas, nevaisingumas, galvos skausmai.


 5. Kas naujo?

  Dar viena naujovė, kurią mes taikome – tai bioakustinės korekcijos metodas. Bioakustinė korekcija – tai modernus gydymo metodas, kuriuo siekiama pakoreguoti žmogaus psichoemocinę būseną. Plačiau apie bioakustinės korekcijos metodą galima paskaityti čia:

  https://www.facebook.com/pages/Klinika-Homeopatailt/1542067662720805