Kur slypi homeopatijos sėkmė?

Dar Hipokratas teigė, kad medicinoje galima išskirti du pagrindinius gydymo metodus:

 • gydymas didelėmis vaistų dozėmis (toks gydymas šiandien vadinamas klasikiniu)
 • gydymas mažomis dozėmis (toks gydymas šiandien vadinamas homeopatiniu arba tiesiog homeopatija).

Homeopatas Samuel Hahnemann, atlikdamas eksperimentus su savimi, pirmasis įrodė homeopatijos veiksmingumą.

Ilgametė medicinos praktika įrodė, kad didelės vaistų dozės gali tik trumpam pašalinti sveikatos sutrikimų pasireiškimą, o štai mažos vaistų dozės gali priversti, kad pats organizmas pašalintų savyje esančius sveikatos sutrikimus. Pvz.:

 • klasikiniai vaistai kraujo spaudimą sumažina vienai dienai, bet paskui jis vėl gali pakilti, nes klasikinės medicinos vaistai nepašalina priežasčių, dėl kurių pradėjo didėti kraujospūdis, šie vaistai skirti tik laikinai sumažinti sveikatos sutrikimų pasireiškimą – patį padidėjusį kraujospūdį;
 • homeopatiniai vaistai gali per keletą mėnesių priversti patį organizmą mobilizuoti organizmo vidinius resursus ir tokiu būdu pašalinti sveikatos sutrikimų priežastį, o tada tų sutrikimų pasekmė – padidėjęs kraujospūdis – susinormalizuos ir nedidės ilgus metus.

Yra žinoma, kad, pavyzdžiui, vėžinių ląstelių yra kiekvieno žmogaus organizme, tačiau, dėja, nėra žinoma kodėl vieni žmonės suserga vėžiu, o kiti – ne. Šveicarų homeopatai jau pereitame amžiuje ištyrė:

 • dėl kokių priežasčių organizmas pradeda nebešalinti vėžinių ląstelių ir žmogus suserga vėžiu,
 • kodėl žmogaus organizmas pradeda naikinti savas mielino ląsteles ir yra susergama išsėtine skleroze,
 • kodėl pradeda naikinti savas kolageno ląsteles ir išsivysto reumatas,
 • kodėl pradeda naikinti savas endokrinines ląsteles ir išsivysto cukrinis diabetas.

Viena iš didžiausių problemų yra ta, kad ne visi žmonės išsako savo jausmus aplinkiniams, dalis žmonių neigiamas emocijas kaupia savyje. Jeigu žmogus emocijų neišsako, o kaupia jas sąmonėje, tada tai gali baigtis savižudybe. Jeigu emocijos kaupiamos pasąmonėje, tada organizmas arba pradeda nebešalinti vėžinių ląstelių, arba pradeda naikinti savas ląsteles, o ypač kolageną ar mieliną ar endokrinines ląsteles, ko pasekoje gali išsivystyti tokios ligos kaip vėžys, cukrinis diabetas, reumatas, išsėtinė sklerozė.

Lietuvoje nemažai uždaraus būdo žmonių, dėl to Lietuvoje palyginti daug savižudybių ir nemažai aukščiau minėtų ligų atvejų. Afrikoje žmonės yra atviri ir ten savižudybės ir tokių ligų atvejų yra santykinai daug mažiau. Yra žinoma, kad labiau išsilavinę ir aukštesnės socialinės-ekonominės padėties žmonės yra uždaresni negu mažiau išsilavinę ir žemesnės padėties, dėl to pirmieji ir serga tokiomis ligomis dažniau.

Kaip homeopatiniai preparatai gali įveikti tokias ligas? Homeopatija priverčia organizmą ne kaupti savo emocijas viduje, o išlieti jas į aplinką. Ne vienas gydytojas homeopatas yra pasakojęs, kad su homeopatija pagydžius viena ar kita liga sergantį žmogų, pasveikę žmonės pažymi, kad iki ligos jie buvo viduje „šalti kaip akmenys“ (nors išoriškai bandė įrodyti, kad jie yra visiškai kitokie, kad jie yra labai jautrūs…), o pasveikus jie pasidarė „karšti kaip ugnis“. Šveicarų homeopatai įrodė, kad nervinės ląstelės atsinaujina, tiesiog reikia priversti organizmą gaminti naujas nervinio audinio ląsteles. Štai kodėl tais atvejais, kai pas žmogų dėl kažkokių priežasčių yra pažeistos nervinės ląstelės, homeopatija gali priversti tas nervines ląsteles atsinaujinti.

5 Komentarai

 1. Ar tikrai neveikia?

  Visi žino, kad yra labai įvairių žmonių. Yra ir taip vadinamų homeopatijos kritikų, kurie tvirtina, kad esą, cituojame, „homeopatiniai vaistai neveikia. Jų magiškas poveikis tėra placebo efektas“.

  Ką, tikrai neveikia? Taip, tikrai neveikia, jei nemokate jais naudotis! Homeopatiniai vaistai skiriasi nuo tradicinių vaistų taip, kaip diena skiriasi nuo nakties. Jų veikimo paskirtis visai kitokia – sužadinti organizmo galias taip, kad jis savo jėgomis galėtų įveikti ligą, o ne suvaryti į jį krūvą chemijos! Plačiau apie tai – mūsų komentare Ką atsakyti klounui?

  Šia tema taip pat rekomenduojame Rubrikų skiltyje YouTube EN video pažiūrėti filmuką anglų kalba Why Famous People and Cultural Heroes Choose Homeopathy, o Rubrikų skiltyje YouTube RU video – įdomią paskaitą rusų kalba Что такое гомеопатия. Ответ критикам


 2. Dėmesio! Nuolaidos!

  Mūsų tinklalapio penktojo gimtadienio proga visiems, apsilankiusiems šiame tinklalapyje ir užsiregistravusiems į priėmimą pas gydytoją-homeopatą Antaną Januškevičių skiltyje Kontaktai (žr. viršutinį meniu), taikoma net 20% nuolaida!


 3. Homeopatiniai vaistai priimami kitaip!

  Visų pirma, svarbu laiku priimti homeopatinius vaistus. Ypač svarbūs yra pirmosios rytinės vaistų dozės priėmimas ir paskutinis vakarinis, prieš miegą. Vaistus priimti reikia į tuščią skrandį, prieš tai rekomenduojama kruopščiai praskalauti burną virintu vandeniu. Per 30 minučių prieš ir po pavartojimo negalima valgyti, gerti ir valyti dantis. Rūkyti minėtu laikotarpiu taip pat nerekomenduojama.

  Rekomenduojama neliesti homeopatinių vaistų rankomis! Jų priėmimui patariama naudoti buteliuko (flakono) dangtelį arba švarų plastikinį šaukštelį.

  Granulės ir tabletės dedamos po liežuviu ir čiulpiamos, neužgeriant vandeniu ir nenuryjant!


 4. Mūsų tinklapio raktiniai žodžiai

  Chroniško nuovargio sindromas, miego sutrikimas, neurozė, galvos skausmai, depresyvusis stovis, alkoholinė priklausomybė, hipertenzija, vegetatyvinė kraujagyslių distonija, poinsultiniai reiškiniai, urologija, neurologija, homeopatija, homeopatas, skiepai, onkologija, sveikata, homeopatas Vilniuje, nevaisingumo gydymas, bioakustinės korekcijos metodas, Folio metodas, nevaisingumas


 5. Kas naujo?

  Dar viena naujovė, kurią mes taikome – tai bioakustinės korekcijos metodas. Bioakustinė korekcija – tai modernus gydymo metodas, kuriuo siekiama pakoreguoti žmogaus psichoemocinę būseną. Apie jo taikymo galimybes su gydytoju galima pasitarti šiame tinklapyje skelbiamu telefonu: 8620-16412.