Marijos istorija

Marija Mimienė šiandien gali drąsiai teigti, jei ne homeopatija, ji jau būtų seniai ne šio pasaulio gyventoja. Dabar jai 82 metai. Moteris nevartoja jokių vaistų nuo kraujo spaudimo.

Tačiau prieš trejus metus situacija buvo visiškai kitokia. „Kai prieš trejus metus man labai užkilo kraujospūdis, atsirado jausmas lyg kas daužytų plaktuku per galvą ir pradėjau pastoviai girdėti nežinia iš kur atsiradusį varpų skambėjimą, kreipiausi į polikliniką, kurios daktarai man diagnozavo paskutinę hipertenzijos stadiją, paskyrė vaistų, nuo kurių nebuvo jokio efekto, ir rekomendavo ruoštis po dviejų mėnesių anapilin.

Tada nusprendžiau kreiptis į homeopatus. Teko kviesti homeopatą į namus, kadangi labai blogai jaučiausi ir porą kartų net buvau praradusi sąmonę. Atvykęs į namus gydytojas-homeopatas Antanas Januškevičius ištyrė mane su specialia aparatūra (visą organizmą ląsteliniu lygiu ištirianti aparatūra, veikianti pagal daktaro Folio metodiką) ir su specialia knyga Repertorium parinko man homeopatinį gydymą.

Nutraukiau klasikinės medicinos vaistus ir pradėjau naudoti tik homeopatinius. Šiek tiek geriau pasidarė jau po savaitės, po mėnesio normalizavosi kraujo spaudimas. Galvą dar ilgai paskaudėdavo ir zvimbdavo, bet ne nuolat.

Po poros mėnesių sveikata visai pasitaisė. Nebereikėjo gerti ir homeopatinių vaistų. Po kiek laiko teko vaistų kursą pakartoti, nes pradėjau girdėti galvoje „čirškiant paukščiukus“. Dabar gydytojui Antanui retkarčiais paskambinu, jei vėl blogiau pasijuntu“.

Skelbiama sutrumpintai pagal Sveikatos ABC. Pilną straipsnį "Homeopatija - dar viena galimybė pasveikti" ir nuorodą galite rasti mūsų rubrikoje "Straipsniai apie mus pdf formate".